השקעות נדל"ן במנצ'סטר

מנצ'סטר היא העיר השנייה בגודלה אחרי לונדון הבירה. העיר היציבה היא מרכז עסקי גדול מאד המתפתח בצעדי ענק משנה לשנה. בעיר ממוקמים משרדיהם של חברות ענק בתחומי עשייה שונים, חברות עתירות ידע, חברות כלכליות ומרכז המציג תרבויות, אמנות ומוסיקה מכל העולם.

מנצ'סטר היא העיר העוברת את השינוי המהותי ביותר מתוך כלל ערי הממלכה הבריטית. עיר זו עם ערי הלוויין שלה הן מטרופולין עצום שבו חיים מעל 3 מליון תושבים.

לאור יוקר המחיה בלונדון, אזרחים רבים מחליטים לנטוש את הבירה ולנסות את מזלם במנצ'סטר. כאן המגורים זולים יותר, אפשרויות התעסוקה הן רבות ולכן היא קוסמת לאנשים ברבדים השונים של האוכלוסייה.

המהפך של מנצ'סטר

הממשל הבריטי נערך לתמורות ולכן משקיע רבות בתכנית גרנדיוזית בכל ערי הצפון. זו משימה לאומית ממדרגה ראשונה והשינוי כבר ניכר בתחומים החשובים ביותר והיום יומיים של האזרחים, כמו מסחר, תרבות, חינוך, תחבורה ציבורית בעיר ומחוצה לה, כמו קו חדש של רכבת מהירה ללונדון High-Speed Rail Network, לנוחותם של התושבים בהגעה מעיר לעיר לצרכים משפחתיים ועסקיים. השקעות נדל"ן במנצ'סטר

סיבה נוספת לכדאיות של השקעות נדל"ן במנצ'סטר היא שעם הגידול הטבעי של כמות האוכלוסייה, גדל גם מספר הסטודנטים בעיר. מוסדות הלימוד המוצלחים בה כמו שלוש האוניברסיטאות קולטות משנה לשנה מספר גדול יותר של סטודנטים, דבר המצריך בניית מבנים נוספים, מעבדות, כיתות לימוד וכמובן דירות מגורים עבור הסטודנטים. חלק מהסטודנטים הגרים בעיר לומדים בליברפול, מספרם מוערך בכ – 130,000 ולכן מספרם של כלל הסטודנטים תושבי העיר הוא גדול בהרבה ממספר הסטודנטים הלומדים בה והוא מוערך בכ – 250,000 . זוהי כמות עצומה של אנשים צעירים הזקוקים לדיור, תרבות, בילויים והעיר הזו עושה כל שניתן כדי לענות על הביקוש.

מחפשים נדל"ן להשקעה במנצ'סטר? התקשרו 072-3991455
או לחצו כאן!

חלק ניכר מתוכם מתאהב בעיר ונשאר לגור בה וכך נוצר הצורך גם לדירות מגורים עבור משפחות צעירות. כמות הנכסים הקיימים בעיר אינו תואם את צרכי העיר הגדלה בקצב מסחרר וקיים חוסר גדול מאוד בדירות להשכרה. כל דירה המוצעת להשכרה מוצאת באופן כמעט מיידי שוכרים.

קניית דירה במנצ׳סטר מעניינת אותך? אלו אפשרויות הנדל"ן ב- Manchester העומדות לפנייך.

העיר מציעה למשקיעים כמה אפשרויות של השקעות נדל"ן במנצ'סטר, כולן נראות עסקאות ללא סיכונים, המבטיחות תשואה ממוצעת של כ – % 8, לאור העובדה שקיים ביקוש רב להשכרת דירות ובתים בכל רחבי העיר, מגמה זו נמצאת בעליה תמידית וההערכה היא שתגדל אף יותר לאור הגידול המואץ בהגירת האוכלוסייה מנקודות רבות במדינה לעיר מנצ'סטר.

אפשר לרכוש באזורים הטובים הסמוכים גיאוגרפית לאוניברסיטאות, דירות קטנות כמו דירות סטודיו המתאימות לסטודנטים בודדים או לזוגות.

קניית דירה במנצ׳סטר רלוונטית גם עבור משפחות צעירות. אפשר לרכוש דירות קטנות או גדולות יותר המיועדות להשכרה, הממוקמות באזורים הסמוכים למרכזי התעסוקה או למרכזים בהם קיימת תחבורה מצוינת. המגמה העכשווית היא לגור בדירה נעימה הממוקמת במרחק נסיעה קצר יחסית ממקום העבודה, מוסדות הלימוד, מרכזי הקניות והבילוי כדי לאפשר חיים נוחים הרבה יותר.

בשתי האופציות הללו ערך הנכסים עשוי לעלות משנה לשנה באחוזים ספורים, וכך המשקיע הממוצע רוכש נכס הנרשם על שמו בטאבו, נהנה מהכנסה פסיבית בטוחה ומגדיל את הונו. זו הסיבה שרבים רואים את הפוטנציאל הגדול הגלום בעיר, ורוכשים בה נכסים.

חוץ מהשקעות נדל״ן במנצ׳סטר, אולי יעניינו אותך מאמרים נוספים: