השקעה נדל"נית במיזם חברתי – רק באנגליה זה אפשרי

אם אתם מעוניינים גם להשקיע בנדל"ן ולהרוויח מכך וגם לתרום לחברה, כדאי שתדעו שיש לכם אפשרות להשקיע במיזם חברתי יוצא דופן – בפרויקט המלון HOTEL ROYAL – TRAINING FACILITY FOR AUTISTIC. מלון זה הינו מרכז הכשרות לאוכלוסייה מוגבלת והוא מהווה מיזם ייחודי ביותר. 

מבחינת כדאיות ההשקעה – מדובר על מרכז פעיל שנמצא במקום מרכזי – סמוך לחוף הים של ניו קאסל שבצפון-מזרח אנגליה. 

מחיר ההשקעה ביחידה הינו 297,000 שקלים, כאשר לצד ההשקעה שמניבה רווחים נאים, ניתן לתרום לחברה.

 מרכז ההכשרות מסייע בשילוב אנשים שנמצאים על הרצף האוטיסטי בעבודות באנגליה, ליזם יש רשת של בתי מלון והרשת מהווה מלון רגיל וגם עורכת תוכניות הכשרה לצעירים אוטיסטים ששואפים לקחת חלק בתעשיית המלונאות ולעסוק בתחום.

כיצד מתבצעת ההשקעה במיזם הייחודי שבאנגליה?

תהליך ההשקעה בפרויקט מלון HOTEL ROYAL – TRAINING FACILITY FOR AUTISTIC מתבצע באופן פשוט ביותר: המשקיע רוכש חדר בטאבו, חדר זה רשום על שמו והוא נהנה מחוזה שכירות ל- 10 שנים. ההשקעה בחדר מעניקה למשקיע 10% תשואה (החישוב נעשה לאחר ניכוי כל ההוצאות).

במטרה לחסוך מהמשקיע דאגות, מוטלת אחריות ניהול החדר על ידי חברת הניהול של המלון, כך לא צריך המשקיע לדאוג לדבר.

בתום 5 א שנים או לאחר 10 שנים, מתחייבת החברה היזמית לרכוש את הנכס מהמשקיע בחזרה, כאשר המחיר מוסכם ובהתאם לעליית הערך.

השקעה ב – HOTEL ROYAL TRAINING FACILITY FOR AUTISTIC – כל כך הרבה יתרונות בעסקה אחת 

השקעה ב-פרויקט המלון HOTEL ROYAL – TRAINING FACILITY FOR AUTISTIC מהווה הזדמנות נפלאה עבור אנשים שמעוניינים להשקיע בנדל"ן, ליהנות מתשואה גבוהה ולתרום לחברה. 

מדובר על בית מלון פעיל שמרוויח גם מהיותו בית מלון לכל דבר וגם מרכז הכשרה שמקבל תמיכה מהרשויות המקומיות. 

המיקום המצוין של בית המלון – על הטיילת, תורם לעלייה בביקוש, החדר רשום על שמו של המשקיע, חוזה השכירות ניתן לתקופה ממושכת והתשואה בטוחה.

 לצד כל היתרונות הללו, המשקיע גם לא צריך להתעסק עם הנכס, שכן חברת ניהול המלון דואגת לכל הדרוש ולאחר שהעסקה מסתיימת, מוכר המשקיע את החדר לחברה היזמית ונהנה מסכום שמגלם עלייה בערכו ( 2% בשנה).

להשקיע, להרוויח ולתרום לחברה עם בריטניה נדל"ן

אם אתם מעוניינים להשקיע במיזם הנפלא שמאפשר למשקיעים גם לתרום לחברה וגם להרוויח תשואה יפה, אתם מוזמנים לפנות אלינו – חברת בריטניה נדל"ן ונשמח ללוות אתכם לאורך כל תהליך הרכישה. כמובן שאם יש לכם שאלות בנוגע לפרויקט נשמח לספק מענה מלא לכל שאלה. ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *