5 נקודות חשובות להשקעות נדל"ן בחו"ל

ההחלטה להשקיע בנדל"ן בחו"ל פותחת דלת למגוון עסקאות שיכולות להיות מאוד מוצלחות, שכן, כפי שחלק מאיתנו כבר הבינו – מצב הנדל"ן בארץ אינו מעודד במיוחד ודווקא במדינות אחרות אפשר למצוא נכסים בעלי פוטנציאל ליצירת רווחים.

ברוב המקרים תהיה השקעה בנדל"ן ההשקעה הגדולה ביותר שאדם יבצע במהלך חייו. מכיוון שהשקעה זו כרוכה בהוצאה גבוהה ובסיכונים שונים, חשוב לדעת כיצד ניתן למזער את הסיכונים הללו. 

במאמר זה נעלה 5 נקודות חשובות בנוגע להשקעות נדל"ן בחו"ל.

5 נקודות בנוגע להשקעות נדל"ן בחו"ל – דברים שחשוב לדעת

אם אתם מתעניינים בהשקעות נדל"ן בחו"ל, ייתכן שההמלצות הבאות יוכלו לסייע לכם:

  1. ערכו בדיקות מקיפות – לפני כל השקעה בנדל"ן יש לערוך בדיקות מקיפות, במסגרת בדיקות אלו יש לבחון את  אזור ההשקעה, להתייעץ עם בעלי מקצוע שמתמחים בנדל"ן במדינה שבה הנכס נמצא, לבדוק את רמת ההכנסה של תושבי האזור, לבדוק האם ההגירה חיובית, לבחון את המעמד הסוציו אקונומי, לבחון את מחירי הנכסים ומחירי השכירות, לבדוק האם התחבורה הציבורית נגישה ולבדוק האם קיימת תוכנית פיתוח עתידית, ואם כן – כיצד היא משפיעה על המקום. כמו כן, יש לבדוק מהי הקרבה למוסדות אקדמיים מבוקשים.
  2. בחרו חברה מתאימה – לאחר שהמלצנו לכם להיעזר בבעלי מקצוע שמתמחים בנדל"ן במדינה הרלוונטית, נדגיש כי רצוי לבחור בחברה מנוסה שעוסקת בתחום לאורך שנים וליוותה משקיעים רבים בביצוע רכישות של נכסים. רצוי לבחור בחברה ישראלית, כך שיהיה לכם קל יותר לתקשר עם המומחים ולקבל מהם מידע. חברה מקצועית תתאים את סוג ההשקעה לצרכים שלכם. רצוי מאוד לבחון היטב את המאפיינים של החברה ולקבל עליה חוות דעת מלקוחות.
  3. קבלו שירות מעורך דין מקומי – בכל עסקה חשוב שייצג את הרוכש עורך דין מקומי. עורך הדין מחוייב על פי חוק לדאוג לאינטרסים שלכם כלקוחות. עורך הדין יתקן את החוזים במידת הצורך וירשום את הדירה על שמכם בטאבו המקומי.
  4. הבינו את היבטי מיסוי – רבים נוטים להתעלם מנושא המיסוי, זאת למרות שיש לו השפעות משמעותיות על הנטו שיכנס לכיסכם בכל חודש. חשוב להבין את היבטי המיסוי השונים גם בשלב הרכישה, גם בהשכרה השוטפת וגם במכירת הנכס. כמו כן, חשוב להבין האם חלים במדינה חוקי מיסוי נוספים כגון: מס ירושה. לאחר מכן, ערכו השוואה בין ההשקעות השונות שהציעו לכם. השוו תמיד את הנטו לנטו ולאחר מס, בצורה זו תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.
  5. קבלו מידע על ניהול הנכס והיעזרו בחברת ניהול – לחברת ניהול טובה ואמינה יש השפעה דרמטית על איכות ההשקעה שלכם. בדקו מי תהיה חברת הניהול שלכם, מיהו איש הקשר, כיצד מתקיימת התקשורת מול חברת הניהול, האם תוכלו לקבל מהחברה המלווה עזרה בעתיד מול חברת הניהול, כל כמה זמן מועברים התשלומים ומהם דמי הניהול שחברת הניהול גובה, כולל הוצאות נלוות כמו למשל: עלות החלפת דייר ועלות ביקור בנכס לצורך תיקון.

אנו – חברת בריטניה נדל"ן, מתמחים בנדל"ן בבריטניה ונוכל לסייע לכם לבצע עסקת נדל"ן מוצלחת ומותאמת אישית באזור מבוקש. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח ללוות אתכם לאורך כל התהליך.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *