המדריך לחוקי נדל"ן באנגליה

המדריך לחוקי נדל"ן באנגליה

אנשים שמשקיעים בנדל"ן יכולים לשפר את מצבם הכלכלי ולהגדיל את השקט הנפשי שלהם של בני ביתם. השקעות בנדל"ן מהוות אפיק השקעה מוצלח ביותר, אך לא בכל מקום כדאי להשקיע ונראה שהמצב בישראל אינו מעודד במיוחד בתחום זה. 

בין המקומות בהם הכדאיות להשקעה בנדל"ן גבוהה יש לציין את אנגליה, שגם ללא קשר להשקעות בנדל"ן אהובה על רבים מאתנו. 

היתרונות הרבים של ביצוע השקעות נדל"ן בבריטניה

כשחושבים על היתרונות של השקעה בנדל"ן בבריטניה, ניתן לראות שהם רבים ביותר: הכלכלה של אנגליה חזקה מאוד וניתן למצוא בה נכסים במחירים משתלמים, בין היתר בשל הברקזיט. 

כמו כן, הביקוש אחר דירות למגורים (כמו למשל: הביקוש בקרב קהל הסטודנטים) ודירות לתיירים גבוה וניתן למצוא נכסים שמניבים תשואה גבוהה.

יתרונות נוספים של השקעות באנגליה הם השפה האנגלית – שהופכת את התהליך לקל יותר בהשוואה להשקעות במדינות בהן השפה זרה לחלוטין למשקיעים. גם הקרבה של בריטניה לישראל מהווה יתרון משמעותי.

נוסף על כך, המשקיעים יכולים להקל על עצמם בצורה משמעותית על ידי השקעה בנכס אותו מנהלות חברות ניהול אנגליות, כך, לא צריכים המשקיעים להתעסק עם הנכס באופן שוטף. 

על חוקי נדל"ן באנגליה

חלק בלתי נפרד מרכישת דירה בכל מקום הוא להכיר את החוקים של ביצוע ההשקעה במדינה, כך שבמקרה שההשקעה מתבצעת באנגליה, יש להכיר את חוקי המקום.

אם משווים בין חוקי ההשקעות בנדל"ן באנגליה ובין חוקי ההשקעות במקומות אחרים, ניתן לראות שיש לאנגליה יתרון ושהיא דווקא מעודדת את המשקיעים לבצע עסקאות נדל"ן ומקלה עליהם.

אחד היתרונות של השקעות בנדל"ן באנגליה הוא שאם מדובר על דירת סטודנט או דירה ראשונה, המשקיעים לא צריכים לשלם מס רכישה. 

כמו כן, נחתמה בין ישראל ובין אירופה אמנת מס, כך שישראלים שמשקיעים באנגליה לא צריכים לשלם מיסוי כפול.

מעבר לכך, במידה שמשקיע זר רוכש נכס שני באנגליה, הוא יכול ליהנות ממימון משכנתה שמגיע ל-70%.

בריטניה נדל"ן – מלווים אתכם לאורך כל תהליך הרכישה

לצד כל היתרונות של ביצוע השקעות נדל"ן באנגליה, חשוב לקבל סיוע מחברה שמתמחה בנדל"ן באנגליה ומכירה היטב את הנכסים ואת חוקי הנדל"ן. 

בעזרת החברה שלנו – "בריטניה נדל"ן" ניתן להגדיל את הסיכויים לביצוע עסקה מניבה ולקבל את כל המידע הנחוץ. 

החברה שלנו מאתרת נכסים משתלמים ומניבים ואנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך, כאשר חברת הניהול המקצועית איתה אנו עובדים חוסכת מהמשקיעים את הצורך להתעסק עם הדירה. 

במידה שאתם רוצים להיפגש איתנו או לשאול שאלה על חוקי נדל״ן באנגליה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון, המייל או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

עוד יכול לעניין אתכם:

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *