דיור מוגן סיעודי באנגליה

האם כדאי להשקיע בדיור מוגן באנגליה?

השקעות בנדל"ן אומנם נחשבות להשקעות בטוחות ביחס לאפיקי השקעה אחרים, אך לא בכל מקום כדאי להשקיע. 

אם בעבר נחשבו השקעות בנדל"ן בישראל לעסקאות כמעט בטוחות, ועל אחת כמה וכמה עסקאות באזורים המבוקשים, היום המצב אינו כך וכלל ולא בטוח שכדאי להשקיע בישראל. המחירים הגבוהים, המיסים שמהווים נטל כבד והתשואות שעשויות להיות נמוכות, גורמים לאנשים רבים לחפש נכסים שנמצאים באזורים אחרים. בין המקומות בהם נראה שכדאי להשקיע בימינו יש לציין את אנגליה.

השקעות נדל"ן בדיור מוגן באנגליה

גם כשמדובר על אנגליה יש לבחון את מצב השוק בצורה קפדנית, שכן לא כל העסקאות בטוחות ומניבות תשואות נאות. 

כדי להפחית את הסיכונים ולהגדיל את הסיכויים להצלחת העסקה, כדאי עבור המעוניינים בהשקעות בנדל"ן להיעזר בחברה מקצועית שמתמחה בנדל"ן בבריטניה ויודעת כיצד לאתר את הנכסים להם הביקוש גבוה. 

בריטניה מציעה לא מעט אפשרויות להשקעה, כאשר בין הנכסים בהם כדאי להשקיע בימינו ניצבים נכסי הדיור המוגן בגאווה, אך חשוב להדגיש שגם עסקאות אלו דורשות קבלת סיוע מחברה מקצועית שמתמחה בנדל"ן באנגליה.

בריטניה נדל"ן – מאתרת לכם את הנכסים המבוקשים

החברה שלנו – "בריטניה נדל"ן" מתמחה בהשקעות בנדל"ן בבריטניה. כחברה מקצועית ומנוסה אנו יודעים כיצד לאתר את הנכסים המבטיחים ביותר – נכסים בהם התשואה הצפויה גבוהה והסיכונים נמוכים מאוד בהשוואה לעסקאות נדל"ן אחרות. 

באופן כללי הכדאיות לביצוע השקעות נדל"ן בבריטניה גבוהה משום שהכלכלה שלה חזקה ביותר – הכלכלה של בריטניה היא השנייה בעוצמתה לאחר גרמניה. נוסף על כך, הברקזיט מאפשר למשקיעים לרכוש נכסים החל מ-260,000 שקלים בלבד. 

אנו ממליצים ללקוחותינו על מגוון נכסים שנמצאים באזורים מבוקשים, וביניהם גם על השקעה בדיור מוגן. השקעה בדיור מוגן דרך החברה שלנו היא השקעה כדאית בשל סיבות רבות: ראשית, מדובר על נכס פעיל – לא על פרויקט שנמצא בתהליך בנייה, כך שהמשקיעים לא צריכים לחכות ולהתמודד עם מצב של חוסר וודאות – הם מתחילים להרוויח כבר מהיום הראשון. 

שנית – חוזה השכירות הוא ארוך טווח – למשך 25 שנים והתשואה עומדת על 10% מעלות היחידה.

סיבה נוספת שגורמת לעסקה זו להיות כדאית היא שהוודאות גבוהה, משום שבימינו אנשים מגיעים לגילאים מבוגרים הרבה יותר מאשר בעבר ורבים זקוקים לדיור מוגן סיעודי. 

מעבר לכך, חברת הניהול עמה אנו עובדים הינה חברה גדולה ומקצועית שמחזיקה ביותר מ-18 בתי אבות באנגליה ומתמחה בדיור מוגן סיעודי. חברה זו חוסכת למשקיעים הרבה כאבי ראש שכן הם לא צריכים להתעסק עם הנכס. 

חשוב לציין שעולם הדיור המוגן הסיעודי, בדגש על סיעודי, מפקוח באנגליה על ידי הרגולטור (CQC) והן ע"י משרד הבריאות הבריטי. חברות הניהול הללו עוברות מבדקים ופיקוח קפדני תקופתי.

עשרות אלפי ישראלים כבר רכשו נכסים דרכנו, וגם אנו – מנהלי החברה, רכשנו נכס בעצמנו. 

אם גם אתם רוצים לבצע עסקת נדל"ן משתלמת ומניבה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *