כיצד מגיפת הקורונה משפיעה על השקעות נדל"ן באנגליה?

כיצד מגיפת הקורונה משפיעה על השקעות נדל"ן באנגליה?

למרות שעוד מוקדם לדעת מה תהיה ההשפעה של מגפת הקורונה על שוק הנדל"ן בעולם, כן ידוע לנו שהשקעות בנדל"ן בטוחות יותר מהשקעות אחרות.

סיבה משמעותית שגורמת להשקעה בנדל"ן להיות כדאית דווקא בימים אלו, היא המפולת שנרשמה בבורסה. בשל הירידה הקשה במניות, מחפשים המשקיעים המודאגים אפיקי השקעה בטוחים יותר – שלא מושפעים בצורה כה דרמטית משוק ההון.

המשקיעים בנדל"ן בתקופות משבר יכולים להרוויח אפילו בתקופת המשבר, שכן הביקוש אחר פתרונות דיור אינו נעלם – אנשים תמיד יזדקקו למקום מגורים. כמו כן, במידה שהמיתון הכלכלי יעמיק, תופחת הבנייה, וכתוצאה מכך יעלו המחירים והתשואות של הנכסים הקיימים.

לצד העובדה שהשקעה בשוק הנדל"ן בטוחה יותר מהשקעה בבורסה, חשוב למזער את הסיכונים על ידי בחירת נכס שההשקעה בו תוביל לתשואה גבוהה. השקעות חכמות בנדל"ן לא חייבות להתבצע בארץ, שכן ניתן למצוא נכסים משתלמים יותר באזורים שונים ברחבי העולם – ובין היתר באנגליה.

השקעות בנדל"ן באנגליה – מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן באנגליה?

כבר לפני משבר הקורונה היה ניתן למצוא באנגליה נכסים במחירים משתלמים ביותר (שכן שער הפאונד בשפל מזה 35 שנים), ולהרוויח עליהם תשואות גבוהות בהרבה מאשר התשואות שניתן להרוויח על השקעות בנכסים בישראל. מעבר לכך, תנאי המיסוי באנגליה נוחים למשקיעים הרבה יותר מאשר תנאי המיסוי בישראל.

כאשר בוחנים את אזור צפון אנגליה, שהתפתח מאוד בתקופה האחרונה תודות לתוכנית פיתוח הצפון של הממשלה (northern powerhouse), ניתן לראות שהביקוש אחר דירות למגורים גבוה ביותר. הביקוש אחר דירות גבוה בעיקר בקרב סטודנטים שמגיעים לבריטניה כדי ללמוד באוניברסיטאות המובילות וליהנות ממגורים בערים שוקקות חיים.

לצד המיסוי הנוח, המחירים הנמוכים של הנכסים והתשואות הגבוהות שניתן להרוויח על השקעות בנדל"ן באנגליה, מושכת אנגליה הרבה תיירים – משיכה זו תמשך גם לאחר שמשבר הקורונה יחלוף, שכן אי אפשר להתעלם מקסמה של אנגליה. כמובן שגם תיירים אלו מחפשים אחר פתרונות דיור, אפילו לתקופות קצרות.

מעבר לכך, ניתן להשקיע בבריטניה גם בבתי אבות ומלונות, להם תמיד יהיה ביקוש.

האווירה הייחודית שמאפיינת את אנגליה, הטבע הירוק, ההיסטוריה המרתקת, הפארקים גדושי הסנאים החביבים, הקניות, התיאטראות, הופעות המוזיקה, המבנים המרשימים והעתיקים, האומנות שמקשטת את הרחובות, השפה האנגלית – אותה דוברים רוב הישראלים ומרחק הטיסה הקצר מישראל – כל אלו, בנוסף לסיבות שצוינו לפני כן, הופכים את ההשקעות בנדל"ן באנגליה לכדאיות, ומי שיפעל בתקופה זו, עשוי בהחלט להרוויח מכך בהמשך.

השקעה בנדל"ן באנגליה – להשקיע בחוכמה עם "בריטניה נדל"ן"

כדי להפיק את כל היתרונות של השקעות בנדל"ן באנגליה וכדי לבצע עסקה חכמה ובטוחה שתניב תשואות גבוהות, חשוב לקבל סיוע מחברה שמתמחה בנדל"ן בבריטניה.

חברה שמתמחה בנדל"ן באנגליה תקפיד לעקוב אחר מאפייני הנכסים השונים, המיסוי, ההיצע והביקוש באזורים השונים.

במידה שאתם מעוניינים להשקיע את כספכם באפיק בטוח ביחס לאפיקי השקעה אחרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו – "בריטניה נדל"ן".

החברה שלנו מתמחה בנדל"ן בבריטניה ואנו נמצא עבורכם את הנכס המתאים ביותר.

במידה שתפנו אלינו, נלווה אתכם לאורך כל התהליך ונהפוך אותו לפשוט וקל.

השקעה מוצלחת בנדל"ן באנגליה תעניק לכם ולבני משפחתכם שקט נפשי גם בתקופות קשות, כמו התקופה שבה אנו נמצאים.

במידה שאתם מעוניינים לקבוע אתנו פגישה ללא תשלום וללא התחייבות או במידה שאתם רוצים לשאול שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, המייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם!

ניווט מהיר:

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *