נדל"ן מומלץ להשקעה לשנת 2020

נדל"ן מומלץ להשקעה לשנת 2020

שוק הנדל"ן הינו שוק דינמי. על כן חשוב עבור אנשים שמתעניינים בתחום ורוצים להשקיע בנדל"ן להישאר עם היד על הדופק כדי למצוא את ההשקעות המשתלמות והכדאיות ביותר. 

למרות השינויים בתחום, נראה שמצב הנדל"ן בישראל עדיין אינו מזהיר ומחירי הדירות נשארו גבוהים ביותר, לכן פונים משקיעים רבים למדינות אחרות שמציעות אלטרנטיבות טובות יותר. 

בין המדינות בהן כדאי להשקיע נכון לשנה זו, ניתן לציין את בריטניה – בה אפשר למצוא נכסים במחירים נמוכים, ביחס למחירים בישראל, ובנוסף לכך, לבצע עסקאות בתנאים טובים ולהרוויח תשואה גבוהה יותר מאשר התשואה שניתן להרוויח בישראל. 

יתרון נוסף של השקעות בנכסים באנגליה הינה השפה המדוברת שהיא אנגלית, שפה זו מדוברת על ידי רוב הישראלים, בשל כך קל יותר להתנהל בעת תהליך הרכישה ולאחריו – כאשר יש לתקשר עם השוכרים.

מעבר לזאת, אנגליה נמצאת במרחק טיסה של 5 שעות מישראל והדבר מקל מאוד על המשקיעים.

איפה כדאי להשקיע באנגליה?

אם אתם שואלים איפה כדאי להשקיע, ישנם אזורים מסוימים בהם ההשקעות משתלמות במיוחד, בין האזורים הללו יש לציין את אזור הצפון שנמצא בתהליך פיתוח.

ממשלת בריטניה משקיעה רבות בפיתוח אזור הצפון והדבר מוביל לביקוש ניכר אחר נכסים להשכרה. 

כתוצאה מתהליך הפיתוח גדל הביקוש אחר נכסים להשכרה בערים שונות, ביניהן: ליברפול, שפילד ומנצ'סטר. תהליך הפיתוח של אזור הצפון מוביל לשיפור התחבורה, הגדלת מקומות העבודה ושיפור המסחר.

כמו כן, משקיעה הממשלה באוניברסיטאות, בבתי החולים וכן במלונאות.

הסטודנטים הרבים ושפע התיירים שמגיעים לאנגליה ומחפשים אחר פתרונות דיור נמשכים לאזור הצפון בשל הסיבות הללו. מבחינת המשקיעים – ככל שעולה הביקוש – כך עולים מחירי השכירות והתשואה גדלה, מדובר על גורמים משמעותיים שמשפיעים על כדאיות העסקאות באזור. 

לקריאה על דירות להשקעה בבריטניה לחצו כאן > 

ומה לגבי המיסוי באנגליה? 

כאשר בוחנים את כדאיות העסקאות, יש לשים דגש על תנאי המיסוי, וכאן – בריטניה מיטיבה מאוד עם המשקיעים. משקיעים שמעוניינים להשקיע בנדל"ן באזור צפון אנגליה פטורים מתשלום מס על שכירות עד 12,500 פאונד ואינם צריכים לשלם מס רכישה.

הסיבה להקלות המס נובעת מכך שהממשלה מעוניינת לעודד את המשקיעים להשקיע באזור הצפון. 

בהשוואה לצפון אנגליה, ניתן לראות שמס הרכישה בישראל גבוה מאוד ושעל דירה שנייה יש לשלם 8%.

להיעזר בחברה מקצועית שמתמחה בנדל"ן בצפון אנגליה – מדוע זה כל כך חשוב?

מכיוון שרוב הישראלים אינם מכירים היטב את אנגליה ועוד יותר מכך – את אזור הצפון, רצוי עבור המשקיעים לקבל סיוע מחברה שמתמחה בתחום ועוסקת בנדל"ן באזור צפון אנגליה מזה שנים רבות. 

חברה מקצועית שנשארת עם היד על הדופק ובוחרת את הפרויקטים שלה באופן יסודי וקפדני, תוכל להתאים לכל משקיע את הנכס שעונה על צרכיו מבחינת התקציב, התשואה הצפויה, רמת הסיכון ומאפיינים נוספים של ההשקעה.

באמצעות חברה מקצועית יהיה ניתן להפחית את הסיכונים ולבצע רכישה טובה שתוביל לתשואה גבוהה ושקט נפשי.

"בריטניה נדל"ן" – לעסקה משתלמת

במידה שאתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן באנגליה ולהגדיל את פוטנציאל הרווחים שלכם בלי להשקיע מאמצים מצדכם, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "בריטניה נדל"ן".

אנו מתמחים בתחום בנדל"ן בבריטניה מזה שנים רבות ובמהלך שנות פעילותינו סייענו ללקוחות רבים לבצע השקעות טובות ומשתלמות.

במידה שתפנו אלינו, נעניק לכם ליווי וסיוע לאורך כל הדרך ונהפוך את התהליך לברור ופשוט.

אם אתם מעוניינים לתאם פגישה עם היועצים שלנו (ללא תשלום והתחייבות) או במידה שאתם רוצים לשאול שאלה, אתם מוזמנים לצור קשר באמצעות הטלפון, המייל או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *