השקעות עד 300 אלף ₪

השקעות עד 300 אלף ₪ – שמעתם על האפשרות הזו?

השקעות בנדל"ן נחשבות להשקעות בטוחות ביחס להשקעות מסוגים אחרים, הסיבה לכך היא שבמידה שאדם משקיע בנכס, הנכס יישאר בידיו גם במקרה שמחירי הנדל"ן ירדו באופן משמעותי. במקרה של השקעה בבורסה למשל, עשויים שינויים חדים להעלים לחלוטין את כספו של המשקיע. 

נוסף על כך, להשקעות בנדל"ן יש פוטנציאל רב ליצירת רווחים בעתיד. במידה שאדם רוכש נכס ומבצע בו שיפוץ, הוא יכול להשכיר אותו במחיר גבוה או למכור אותו במחיר גבוה יותר – כך שבסופו של דבר ההכנסה מהנכס תצטבר לסכומים גבוהים יותר מהסכום שהושקע בנכס.

 לצד היתרונות הרבים של השקעה בנדל"ן, לא מומלץ להשקיע בכל נכס. כדי לבצע השקעה נכונה ומניבה חשוב לבחון לא מעט משתנים, ביניהם: המחיר של הנכס, תנאי הרכישה, התשואה הצפויה והביקוש עבור דירות באזור שבו הנכס נמצא. נוסף על כך, יש לבדוק האם מדובר על אזור שנמצא במגמת התפתחות, לבחון את המאפיינים של הנכס עצמו ואת מצבו של הנכס ולבחון גורמים נוספים.

השקעות בצפון אנגליה – לרכוש נכסים במחירים משתלמים וליהנות מתשואה גבוהה

מצב הנדל"ן בישראל אינו מעודד כלל, עובדה זו ידועה לכל אדם שמתעניין בתחום ההשקעות בנדל"ן בישראל. המחירים הגבוהים, התנאים שאינם מיטיבים עם המשקיעים, הייאוש של הציבור מעלויות שכירת הנכסים והתשואה הנמוכה גורמים להשקעות בנדל"ן בישראל להיות הרבה פחות משתלמות מאשר בעבר. יחד אם זאת, ישנן מגוון אפשרויות להשקעה במדינות אחרות – וביניהן – אנגליה. 

להשקעות בנכסים באנגליה, עם דגש על אזור הצפון יש יתרונות רבים, כאשר אחד היתרונות הללו הוא שניתן למצוא נכסים במחירים משתלמים ביותר ואף להשקיע עד 300,000 שקלים בנכס וליהנות מרווחים נאים.

 כשבוחנים את המאפיינים של אנגליה, לא ניתן להתעלם מהעובדה שבריטניה מתאפיינת בכלכלה חזקה ושהפאונד נמוך בצורה קיצונית בהשוואה לערכו בעבר. המחיר הנמוך של הפאונד מאפשר למשקיעים לבצע עסקאות משתלמות ולמצוא נכסים במחיר שאינו עולה על 300 אלף שקלים, כאשר הנכסים בהם ניתן להשקיע נמצאים באזורים שנמצאים בפיתוח. 

ממשלת אנגליה משקיעה רבות בפיתוח אזור הצפון ומתמקדת בגורמים שמשפיעים מאוד על הביקוש אחר דירות באזור. ההשקעה תבוא לידי ביטוי בפיתוח המוסדות להשכלה גבוהה, בתי החולים, מקומות העבודה, התחבורה והמסחר. נוסף על כך, משקיעה הממשלה בתחום המלונאות. 

מעוניינים להשקיע בנדל"ן בצפון אנגליה ולקבל ליווי והכוונה לאורך כל התהליך?

במידה שאתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בבריטניה, באזור הצפון, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "בריטניה נדל"ן" ולקבל ליווי מקצועי לאורך כל תהליך.

במהלך שנות פעילותינו צברנו ניסיון נרחב בתחום ואנו מכירים את בריטניה היטב, למעשה, גם אנחנו משקיעים בנדל"ן בבריטניה.

בין הנכסים השונים בהם אנו מתמקדים, יכולים לקוחותינו למצוא נכסים במחירים שאינם עולים על 300,000 שקלים ועשויים להניב תשואות גבוהות. מעבר לזאת, יכולים לקוחותינו להפחית עוד יותר את הסיכונים ולהשקיע במספר נכסים בשל הסכומים הנמוכים. ככלל אנו מקפידים לבחור את הפרויקטים שלנו בקפדנות במטרה להפחית את הסיכונים ולהעלות את פוטנציאל הרווחים. 

במידה שתרצו להמשיך אתנו בתהליך הרכישה, נערוך עמכם פגישה מסודרת ונבין היטב מהם הצרכים שלכם. אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך – משלב בחירת הנכס ועד שלב מינוי עורך הדין והעברת המקדמה לאנגליה. אתם מוזמנים לפנות אלינו, לקבוע אתנו פגישה ולקבל מענה מלא עבור כל שאלה. תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון, המייל או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם, 

חברת בריטניה נדל"ן.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *