כמה עולות דירות להשקעה באנגליה?

כמה עולות דירות להשקעה באנגליה?

כשבוחנים את שוק הנדל"ן בימינו, ניתן לראות שישנם אזורים שבהם ההשקעה בנדל"ן כדאית במיוחד. בין האזורים הללו ניתן לציין את אנגליה בכלל וצפון אנגליה בפרט. הכלכלה החזקה בבריטניה, ירידת שער הפאונד שמאז 1993 לא היה כה נמוך ועצם העובדה שישנם אזורים רבים שנמצאים במגמת התפתחות משמעותית, הינם חלק מהגורמים שהופכים את אנגליה ליעד נחשק עבור משקיעי הנדל"ן. לצד הגורמים הללו, נמצאת אנגליה לפני הברקזיט, מצב זה פותח אפשרויות רבות להשקעה בנכסים.

אז איפה כדאי להשקיע באנגליה?

אם לא מחשיבים את סקוטלנד ואת ווילס, מתגוררים באנגליה מעל חמישים וחמישה מיליון תושבים, כ- תשעה מיליון מהם מתגוררים בלונדון. כמות התושבים שגרים בעיר והמחירים הגבוהים של הנכסים, לצד התשואות שאינן גבוהות במיוחד, גורמים להשקעה בנכסים בלונדון להיות פחות כדאית, אך שבוחנים את המצב בצפון אנגליה, ניתן לראות הבדל משמעותי מבחינת כדאיות ההשקעה.

אזור הצפון נמצא בפיתוח מתמיד וההשקעה של הממשלה בתכנית פיתוח הצפון (Northern Powerhouse) עתידה להוביל לשיפור ניכר בתחבורה ובתשתיות, לעלייה במקומות התעסוקה ולהקמת מוסדות חיוניים רבים. 

כתוצאה מהשינויים צפויה עלייה במספר הסטודנטים שיגיעו לאזור הצפון כדי ללמוד באוניברסיטאות המובילות, סטודנטים אלו יזדקקו לפתרונות דיור ויחפשו דירות קטנות, מכאן, שהשקעה בנכסים באנגליה שנמצאים באזור הצפון הינה כדאית ביותר. 

לצד כל היתרונות הללו, מחירי הנכסים בצפון אנגליה נמוכים כעת וניתן לרכוש דירות החל מ- 210,000 שקלים. בין אפשרויות הרבות, ניתן למשל להשקיע בפרויקטים חדשים. מחיר יחידת סטודיו שנבנית במסגרת פרויקט חדש במרכז שפילד, ליד שתי אוניברסיטאות גדולות, נמכרת במחיר התחלתי של 360,000 שקלים ודירה בליברפול שנבנית במסגרת פרויקט חדש נמכרת בסכום התחלתי של 599,000 שקלים בלבד. התשואה עבור הדירות הללו מתחילה מ-7%, מדובר על תשואה גבוהה ביותר ביחס לתשואה שניתן להרוויח בישראל, שעומדת על 3%-4%, כאשר מחירי הדירות בישראל גבוהים ביותר.

זהו הזמן להשקיע באנגליה 

במידה שאתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן באנגליה, חשוב שתפנו אל חברה שמתמחה בתחום ועוסקת בנדל"ן באנגליה מזה שנים רבות. חברה מקצועית ואמינה תוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולהפוך את תהליך ההשקעה לפשוט ונוח. 

רבים מהישראלים אינם מכירים את שוק הנדל"ן של אנגליה בצורה מקיפה, וחברה שנמצאת כל הזמן עם היד על הדופק, תדע בדיוק היכן הכי משתלם להשקיע – היכן נמצאים הפרויקטים האיכותיים והכדאיים ביותר לטווח הארוך וכמובן המשתלמים ביותר, מהם האזורים שנמצאים בפיתוח מתמיד, עד כמה הביקוש גבוה באזורים השונים ומהי התשואה הצפויה על השקעה בנכסים השונים.

בריטניה נדל"ן – להשקעות משתלמות לעתיד

החברה שלנו – בריטניה נדל"ן, מתמחה באיתור וליווי משקיעים בהשקעות נדל"ן בצפון אנגליה. במהלך שנות עיסוקינו בנדל"ן, רכשנו ידע נרחב ואו מקפידים להתעדכן בנוגע לכל השינויים שחלים בתחום. 

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון אפשרויות להשקעה ומתאימים את הנכסים לכל אחד באופן אישי. במידה שתפנו אלינו ותבצעו רכישה, נלווה אתכם לאורך כל התהליך, כך שתוכלו לראות בעצמכם כיצד הופכת הרכישה – שעשויה לגרום ללא מעט לחצים ולהעלות הרבה שאלות, לתהליך פשוט, ברור, מהיר וקל. 

אנו נתאים אתכם את מסלול ההשקעה שעונה על הצרכים המדויקים שלכם ונלווה אתכם לאורך כל תהליך הרכישה ולאחריו. 

נשמח לעמוד לשירותכם, בריטניה נדל"ן.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *