השקעות נדל"ן למתחילים

השקעות נדל"ן למתחילים

אם חיפשתם מידע בנושא השקעות נדל״ן למתחילים, אתם במקום הנכון! רבים האנשים אשר מחפשים ערוצים בטוחים להשקעה ובוחרים בנדל"ן. תחום הנדל"ן נחשב לתחום בטוח להשקעה, יחסית, בעיקר כאשר המטרה הסופית שלכם היא לשים את הכסף בפעולה שבסופו של דבר תוביל להגדלת ההון העצמי שלכם. הרווח, התשואה או 'החזר' השקעה חייבים לגלם את הסיכון, את המיסים ואת העלויות השוטפות שהן חלק בלתי נפרד בהשקעות נדל"ן. ברגע שמבינים את העסקה במלואה, את תנאי השוק המקומי, את הכלכלה וכמובן את הסיכון, השקעה בנדל"ן יכולה להיות פשוטה כמו משחק המונופול.

אז השקעות נדל"ן, מה אתן?

נדל"ן להשקעה הינו מושג מגוון כגון מגרש, בניין מגורים, דירה, בית, בניין משרדים, מחסן או כל נכס שלא ניתן לנייד אותו. נדל"ן כאפיק השקעה הוא נכס בבעלות שעתיד לייצר הכנסה מעצם ההשקעה,  אם באמצעות הכנסות משכירות או באמצעות הערכת שווי השוק של הנכס (עליית ערך).

השקעות נדל"ן למתחילים

השקעות נדל״ן למתחילים – איך זה עובד?

ישנם אנשים רבים אשר בבעלותם מספר נכסים כאשר רק באחד מהם הם גרים. בכך, האם מייצרים לעצמם הכנסה פסיבית דוגמת תשלומי שכירות או רווחים עקב עליית שווי הנכס בשוק.

אם הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן, בין אם יש לכם ניסיון בהשקעות או בין אם לא, ההמלצה היא להיעזר במומחים בתחום. הם ילוו אתכם הן באפיון סוג ההשקעה, בתקציב ובליווי לכל אורך התהליך. אנחנו חשופים להשקעות נדל"ן החל מסכום של כ- 100 אלף ₪. המגוון בסכומי ההשקעה גדול מאוד, ניתן לפזר את הסכומים במספר אפיקי השקעות נדל"ן שונות או להתמקד בסגמנט אחד.

בעולם הנדל"ן ניתן להתחיל בקטן ומנגד להרוויח בגדול.  ואם בעבר דבר כזה לא היה אפשרי, היום בנדל"ן הכל אפשרי. בין אם מדובר בקרקעות אשר תוכלו להשקיע בהן ועד לנכסים בנויים שאחרי  זמן מה הגעתם להבנה שזהו, הגיע הרגע הנכון ביותר לממש את ההשקעה לפי ערך שוק גבוה.

רבים הבינו והפנימו שעולם ההשקעות חצה את הגבולות הפיזיים בין מדינות, שוק ההשקעות בנדל"ן בעולם גדל מידי שנה, ותופתעו לגלות שדווקא במדינות הפופולריות ביותר תוכלו להשקיע בנדל"ן בטווח מחירים נמוך מזה שנדרש להשקיע בארץ ובתשואות גבוהות יותר.

הרשו לנו להסביר על השקעות נדל״ן למתחילים:

בעולם כולו ישנו היצע מגוון וגדול להשקעות בנכסים. מדינות רבות מזמינות משקיעים זרים לבוא ולהשקיע באזורים מסוימים במדינתן, אשר הצפי לעליית הערך שלהם עומד על מספר שנים קטן. ישנן מדינות בהן ישנו עידוד להשקעות זרות כגון הקלה במיסוי ותנאי מימון.

לדוגמה, בריטניה. בריטניה החלה בתכנית פיתוח הצפון (northern powerhouse), פרויקט לאומי רב שנתי שחלקו מתמקד בעידוד השקעות זרות בצפון אנגליה. הסכומים להשקעה מתחילים ב-200 אלף ₪ . מדובר בפיתוח אזורים סטודנטיאליים וצעירים, פרויקטים על חוזי שכירות ארוך טווח וכן ניתן למימוש בכל שלב עם עליית ערך הנכס.

חשוב להכיר שבין בריטניה למדינת ישראל קיימת אמנת מס ובכך נמנעת האפשרות לכפל מס. בנוסף, קיימת הקלת מס למשקיעים בנכסים בבריטניה. ההשקעה שלכם נרשמת בטאבו מה שמבטיח את בעלותכם על הנכס.

במהלך השנים תוכלו להחליט, בהתאם לשווי הנכס, האם כדאי לכם למכור את הנכס עקב עליית הערך שלו או להשאיר את הביטחון הכלכלי הקבוע מדי חודש אשר מגיע מהשכירות החודשית.

אם וכאשר החלטתם להשקיע, הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות יהיה לבצע את הליך ההשקעה דרך חברת ניהול הבקיאה בהליכים מסוג זה, חברה המכירה את חוקי המדינה, פעילה בשוק בבריטניה ובעיקר תדע ללכת אתכם, בקצב שלכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *