תשואה על דירה להשקעה

תשואה על דירה להשקעה

השקעות בנדל"ן נחשבות להשקעות בטוחות יותר מאשר סוגים אחרים של השקעות, כמו למשל: השקעות בניירות ערך והשקעות בבורסה. יחד עם זאת, אין זה סוד שהמצב בישראל מקשה על משפחות רבות ויחידים למצוא דירות למכירה ואפילו להשכרה, הקושי אינו פוסח גם על המשקיעים.

המצב הבעייתי שמאפיין את שוק הדיור בארץ אינו זמני, הוא נמשך כבר שנים רבות. הנושא מאוד מדובר ורק אנשים מעטים יכולים לרכוש לעצמם דירה, בעוד אחרים נאלצים לשכור דירות ולהישאר תלויים בבעלי הדירות שמציעים שכירות בתנאים נוקשים ופעמים רבות, לא הגונים.

מחירי הדירות הגבוהים ומיסים שונים גורמים לאנשים שמעוניינים להשקיע בנדל"ן להחליט לשנות מסלול ולהתחיל לחקור יעדים אחרים בהם משתלם יותר להשקיע בנדל"ן. בין היעדים הבולטים בהם משתלם להשקיע בימינו ניתן לציין את אנגליה.

אנגליה – כדאיות ההשקעה

ישנן הרבה סיבות שהופכות את ההשקעה בנדל"ן באנגליה לכדאית. אנגליה מתאפיינת בכלכלה חזקה, עושר תרבותי, טבע ירוק, היסטוריה מרתקת וקרבה למדינות אחרות באירופה (ניתן להגיע למגוון ערים מרכזיות באמצעות רכבות תוך זמן קצר). כמו כן, היא קרובה יחסית לישראל והשפה המדוברת – האנגלית, מהווה שפה שנייה בישראל.

מעבר לזאת, קוסם שוק הנדל"ן למשקיעים משום שניתן למצוא נכסים רבים במחירים משתלמים הרבה יותר מישראל וזה בנוסף לעבודה כי מס הרכישה על דירה שנייה נמוך מאוד עד לא קיים בכלל.  בישראל מס רכישה על דירה שניה עלה ל8%. ואין פלא כי משקיעים מעדיפים לא לרכוש דירות בישראל.

אם לא די בכך, אנגליה משקיעה משאבים רבים בפיתוח אזור הצפון, מדובר על השקעה של מיליארדי פאונד, כאשר המטרות הן לפתח את התחבורה המהירה, להקים בתי ספר ואוניברסיטאות ולהקים פרויקטים בערים השונות שבאזור הצפון. כמו כן, ישנן חברות שונות שמציעות למשקיעים שירותי ניהול, כך שהמשקיעים לא צריכים להתעסק עם נושא השכירות והכספים נכנסים אל חשבון הבנק שלהם באופן מסודר ובלי לגזול מהם זמן והשקעה.

ומה לגבי התשואה? מה ההבדל בין התשואה של דירות באנגליה ובין התשואה של דירות בישראל?

לצד כל היתרונות שהוזכרו, יכולה השקעה בדירה באנגליה להניב תשואה גבוהה יותר מאשר השקעה בדירה בישראל ולאפשר למשקיע לשפר את רמת חייו ואיכות חייו. באזורים מסוימים יכולות דירות באנגליה להניב תשואה שנעה בין 5%-10% מדי שנה, כאשר בישראל עומדת התשואה על 3.4%. יש לציין שהתשואה משתנה במידה שמדובר על דירה שנייה, במקרה זה התשואה תרד. מכאן ניתן להבין שהשקעה בדירה בבריטניה עשויה להשתלם מאוד לטווח הרחוק.

ואיך מוצאים את הדירות המשתלמות הללו?

עבור הישראלי הממוצע שאינו בקיא במצב הנדל"ן בבריטניה, עשוי החיפוש אחר דירה מתאימה ומשתלמת להיות מורכב, שכן קשה מאוד עבור אדם שאינו מתגורר במקום להכיר את מאפייניו בצורה יסודית, לכן, חשוב לפנות אל חברה שמתמחה בתחום.

כאן אנו – בריטניה נדל"ן נכנסים לתמונה. החברה שלנו מתמחה בנדל"ן בבריטניה ועוקבת אחר כל השינויים שחלים בה בתחום הנדל"ן.

הידע הנרחב שצברנו בתחום וניסיוננו רב השנים באיתור דירות מתאימות עבור משקיעים בעלי צרכים שונים, מאפשרים לנו למצוא את הדירות המתאימות ביותר עבור כל אחד מלקוחותינו.

כדי לאתר את הנכס המתאים והמשתלם ביותר עבור כל לקוח, אנו עורכים בדיקות מקיפות שנוגעות לרקע של היזמים, הפרויקטים החדשים ומיקומם, לוחות הזמנים של בניית הפרויקטים, המחירים, התשואה והגורמים הנוספים שמשפיעים על כדאיות העסקאות. יחד אתנו הופך תהליך הרכישה לרגוע, ברור ופשוט.

במידה שאתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן וחושבים על השקעה בנכס בבריטניה, אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ובמידה שתרצו בכך, ליווי לכל אורך הדרך.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *