הזדמנויות נדל"ן להשקעה

הזדמנויות נדל"ן להשקעה

אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן, וודאי כבר בחנתם היטב את היצע הנכסים ששוק הנדל"ן בישראל מציע וסביר להניח שלא התרשמתם במיוחד. המחירים הגבוהים של הדירות מקשים מאוד על משפחות, זוגות ויחידים לרכוש דירה לצורך מגורים.

גם אנשים אחרים – כמוכם, שמעוניינים להשקיע בנדל"ן, התעייפו מחיפוש אחר נכסים איכותיים ומשתלמים שיניבו רווחים, גם הם כבר מבינים שישנן הזדמנויות אחרות וטובות יותר במדינות אחרות, ושלא חייבים להשקיע בישראל בה מחירי הנכסים גבוהים בצורה קיצונית ממחירי הנכסים במקומות אחרים בעולם.

עם הפנים לעבר אנגליה

השקעות נדל"ן משתלמות ומניבות יותר ניתן למצוא באנגליה, שנמצאת במרחק של מספר שעות טיסה מישראל ומציעה מגוון נרחב של נכסים להשקעה במחירים משתלמים ובתנאים טובים.

השפה האנגלית שמהווה שפה שנייה בישראל ומאפייניה של אנגליה, ביניהם: היסטוריה מרתקת, תרבות עשירה ובין היתר הצגות נפלאות, נופים מרהיבים, תחבורה מצוינת, מנטליות – נימוס אנגלי, כלכלה חזקה, כדורגל איכותי ומגוון מאפיינים נוספים, הופכים את אנגליה ליעד נחשק.

האוניברסיטאות האיכותיות שבאנגליה מהוות אף הן מוקד משיכה לסטודנטים מכל רחבי העולם, ותיירים ואנשים רבים מעוניינים להתגורר במדינה. כמו כן, משקיעה הממשלה בפיתוח אזור הצפון ומקצה סכומים עצומים עבור מוסדות הלימוד, התחבורה ועבור פיתוח פרויקטים בערים הצפוניות.

הסטודנטים שממלאים את אנגליה, התושבים הרבים שמחפשים פתרונות דיור, התיירים ואנשי העסקים שפוקדים את המדינה הופכים את אנגליה ליעד מבוקש עבור משקיעים בנדל"ן.

להשקיע בנדל"ן בערים הסטודנטיאליות ובבתי מלון מרכזיים

כפי שצוין – אנגליה שופעת אוניברסיטאות איכותיות, עובדה זו לצד היתרונות הרבים שלה – יופייה, התרבות העשירה, השפה האנגלית שפופולרית בקרב אנשים ממדינות שונות, ההיסטוריה ושאר המאפיינים שלה, גורמים למשיכה עצומה של סטודנטים מקומיים וסטודנטים רבים מכל רחבי העולם.

הסטודנטים שלומדים באנגליה זקוקים לפתרונות דיור שנמצאים לא רחוק מהאוניברסיטאות שבערים. סטודנטים רבים כפי שנאמר, אינם תושבי אנגליה ואינם יכולים להתגורר בבית ההורים. מלבד זאת, רבים מהתושבים מעוניינים לצאת מבית ההורים. מכל האמור ניתן להבין שדירות קטנות שמכילות 2-3 חדרים הינן נכסים מבוקשים.

על ידי השקעה בנכסים בערים מסוימות כדוגמת: ליברפול עיר הנמל ושפילד הירוקה, ניתן לבצע השקעה מעולה שתניב רווחים גבוהים ביותר.

נכסים נוספים בהם כדאי להשקיע הם בתי מלון שממוקמים באזורים מרכזיים ונגישים. השקעה בנכס בבית מלון שמשכיר את החדרים לתקופות קצרות עבור תיירים ואנשי עסקים, עשויה להניב רווחים נאים. ניתן להשקיע בחדר למשך 5 שנים ולהרוויח 9% תשואה, חישוב זה נעשה לאחר כל ההוצאות.

איך למצוא את הנכסים האיכותיים והמשתלמים ביותר ומי דואג לשוכרים?

כדי למצוא את הנכסים האיכותיים ביותר – נכסים במחירים משתלמים שנמצאים באזורים מבוקשים, יניבו רווחים ויתאימו ליכולותיו וצרכיו של המשקיע, רצוי עבור המשקיע לקבל שירות מחברה שמתמחה בנדל"ן באנגליה.

חברה שחיה את העיר, מעודכנת בנוגע לכל השינויים, הפיתוחים ומחירי הנכסים, תוכל למצוא למשקיע את הנכס המתאים ביותר ולאפשר לו לשפר את איכות חייו בצורה משמעותית.

חברה מקצועית ואמינה תדאג לכל הצרכים של הדיירים ושל המשקיע, כך שהוא יוכל לעסוק בענייניו בלי לדאוג בנוגע לנכס ולשוכרים. כמו כן, העסקה תתבצע בקלות וללא סיבוכים, כך שכל התהליך יהיה פשוט וקל.

חברה מקצועית שמתמחה בנדל"ן באנגליה תלווה את המשקיעים לאורך כל הדרך ותסייע לכל משקיע למצוא את הנכס שעונה על צרכיו – אם מבחינת ניהול הסיכונים, המחירים, התשואה ושאר הפרמטרים. חברה מקצועית תדאג לכל הדרוש ותאפשר למשקיעים להסיר דאגות רבות וליהנות מהכנסה שוטפת שתשפר את איכות חייהם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *