באילו נכסים כדאי להשקיע? ואיפה כדאי?

באילו נכסים כדאי להשקיע? ואיפה כדאי?

אנשים שמעוניינים להשקיע בנדל"ן וודאי יודעים היטב שמחירי הנדל"ן בארץ אינם קורצים במיוחד ושקשה מאוד למצוא עסקאות נדל"ן משתלמות. מחירי הדירות הגבוהים מקשים מאוד על האוכלוסייה לרכוש דירה למגורים וגם ההיצע שעומד בפני המשקיעים אינו מלבב בזמנים אלו.

כפי שצוין – שוק הנדל"ן בארץ אינו קוסם לרבים אך עדיין ישנו עניין רב בהשקעות בנדל"ן. אנשים שמעוניינים להשקיע את כספיהם באפיק כלשהו ובחנו את האפשרויות הקיימות, מבינים שלמרות המצב הבעייתי שמאפיין את שוק הנדל"ן בארץ, השקעה בנדל"ן היא עדיין אחת ההשקעות הבטוחות והמשתלמות ביותר שניתן לבצע.

משום שהשקעות בנדל"ן מהוות אפיק השקעה בטוח בהשוואה לאפיקי השקעות אחרים, מתחילים המשקיעים לבחון את אפשרויות ההשקעה השונות ברחבי העולם, וכן – התמונה מעבר לים נראית ורודה יותר מהתמונה הנשקפת אלינו כאשר בוחנים את המצב בארץ. אחד האזורים שקוסמים למשקיעים בנדל"ן בימינו הוא אנגליה.

השקעות נדל"ן באנגליה – אחד היעדים האטרקטיביים ביותר עבור משקיעים בנדל"ן בחוץ לארץ

אנגליה מציעה נכסים במחירים משתלמים ביותר בהשוואה לישראל, ולצד תשואה יפה. הכלכלה החזקה של אנגליה, התרבות העשירה, השפה האנגלית שמהווה שפה שנייה בארץ, התחבורה המצוינת, האטרקציות הנפלאות, הנופים הירוקים, הקרבה למגוון מדינות אירופאיות (ניתן להגיע במהירות למדינות שונות באירופה באמצעות נסיעה ברכבות מהירות), המבנים המרשימים והעתיקים והנימוס שמאפיין את האנגלים, מהווים גורמי משיכה למדינה.

כמו כן, שיטת המיסוי באנגליה נוחה והממשלה משקיעה רבות בפיתוח אזור הצפון – כך שהמצב הולך רק להשתפר. במסגרת תכנית הפיתוח עתידים לקום באנגליה בתי ספר, מלונות ואוניברסיטאות שימשכו סטודנטים מכל רחבי העולם. כמו כן, ייפתחו מקומות תעסוקה רבים בפני האוכלוסייה והתחבורה תתייעל עוד יותר. כל השינויים הללו יביאו לעלייה בכמות האנשים שיחפשו דירות להשכרה.

נוסף על כך, תורמות האוניברסיטאות הקיימות והמובילות בעולם – ביניהן: אוניברסיטת אוקספורד האיכותית והעתיקה ביותר בעולם בה דוברים אנגלית וקולג' אוניברסיטת לונדון שנחשבת לאחת הטובות ביותר בעולם. האוניברסיטאות המובילות משפיעות בצורה ניכרת על כמות הסטודנטים שמעוניינים להשכיר דירות באנגליה.

אם לא די בזאת, תורמים לעליית הביקוש לדירות להשכרה באנגליה – הכדורגל ומאפיינים רבים נוספים. לצד היתרונות הרבים שצוינו, יש לזכור שאנגליה קרובה מאוד לישראל.

באילו נכסים כדאי להשקיע? ואיפה כדאי?

ומי מנהל את הנכס שנרכש? לקבל שירות מחברה שמתמחה בניהול נכסים של משקיעים

אחד החששות של משקיעים בנדל"ן בכל רחבי העולם, לרבות אנשים שמשקיעים במדינות שאינן רחוקות מישראל, הוא ניהול הנכס. באמצעות קבלת שירות מחברות ניהול מקצועיות ובעלות ניסיון בניהול נכסים של משקיעים בנדל"ן שאינם מתגוררים במדינה בה נמצא הנכס, יכולים המשקיעים להיות רגועים. חברה מקצועית שעוסקת בניהול נכסי נדל"ן של משקיעים, תעבוד בצורה שקופה, כך שהיא תשמור על הנכס היטב ותדאג לכל הדרוש.

בחירה בחברה שמתמחה בנדל"ן בחו"ל – להשקעה בטוחה ועסקה משתלמת

השקעה בנדל"ן בחו"ל נחשבת לאחת מסוגי ההשקעות הבטוחות ביותר בימינו. אנשים שמשקיעים את כספם בצורה נכונה יכולים לשפר את מצבם הכלכלי בצורה משמעותית וליהנות מהכנסה נוספת ובטוחה שניתנת להם באופן שוטף.

במידה שמעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל, חשוב לבחור בחברה שמתמחה בהשקעות נדל"ן במדינה הנבחרת – ובמקרה המדובר – חברה שמתמחה בהשקעות נדל"ן באנגליה. חברה מקצועית, מנוסה ואמינה שליוותה מגוון משקיעים שהצליחו להניב רווחים גבוהים מעסקאות הנדל"ן באנגליה, תוכל ללוות את המשקיעים לאורך כל הדרך. יועצים מקצועיים שעובדים בחברה מנוסה שמתמחה בנדל"ן באנגליה, יוכלו ולסייע לכל אחד למצוא את הנכס שעונה על צרכיו ועשוי להניב לו תשואה גבוהה בעתיד, כל זאת תוך מזעור הסיכונים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *