אזורים מובילים בהשקעות נדל"ן באנגליה – השקעות משתלמות באזור צפון אנגליה

תשואות ומגמות בהשקעות באנגליה

השקעה בנדל"ן היא אחת הבחירות הטובות ביותר בימינו. הסיבות לכך שכדאי להשקיע דווקא בנדל"ן הן שבניגוד להשקעות מסוגים אחרים, כמו למשל: השקעות בניירות ערך או השקעות בבורסה, השקעות בנדל"ן נחשבות ליציבות ובטוחות יותר.

אחד הפחדים שמתעוררים לצד ההשקעה בנדל"ן הוא שלמרות שמחירי הנדל"ן בארצנו נמצאים אי שם בשמים, המחירים יכולים להשתנות ואף לרדת בצורה משמעותית. יחד עם זאת, גם אם המצב יקרה, ההשקעה לא תעלם – זאת בניגוד לסוגי השקעות אחרות.

סיבה נוספת שהופכת את ההשקעה בנדל"ן לכדאית היא שרכישת נכס טומנת בחובה אפשרות ליצירת רווחים גבוהים ביותר. אדם שרוכש דירה לצורך מכירה או השכרה, יכול לבצע שיפוץ יסודי ולמכור את הנכס במחיר הרבה יותר גבוה מהמחיר שהוא שילם כאשר הוא רכש את הנכס או להשכיר את הדירה במחיר גבוה יחסית ולהתחיל להשיב את ההשקעה.

זמנים קשים מובילים לחיפוש אחר פתרונות חדשים

בזמנים בהם קשה כל כך לרכוש דירה בישראל לצורך השקעה, מרימים חלק מהאנשים את ראשם ומחפשים אלטרנטיבות אחרות שיאפשרו להם להשקיע את כספם בצורה נכונה שתספק להם הכנסה נאה בהמשך. בין מגוון האפשרויות הקיימות בתחום הנדל"ן נמצאת אנגליה במקום מוביל בהחלט.

רבים מאתנו אוהבים את אנגליה גדושת התרבות, האטרקציות, הבילויים והנופים היפים והירוקים. כמו כן, מאפשרות הרכבות המהירות והנוחות שבאנגליה להגיע למדינות אירופאיות רבות תוך זמן קצר – אפשרות זו קוסמת לאנשים רבים שמעוניינים לבקר באירופה ולגלות עולמות חדשים בלי להתאמץ ולהשקיע זמן רב וכספים בנסיעות או טיסות. לצורך דוגמא: נסיעה ברכבת שיוצאת מלונדון ומגיעה לפריז תמשך בסך הכל שעתיים ורבע, זמן הנסיעה הקצר מתאפשר תודות למהירות הגבוהה של הנסיעה.

מעבר למאפיינים אלו, מסתבר שניתן למצוא באזורי הפריפריה שבאנגליה נכסים במחירים נוחים ומשתלמים. יתרון נוסף מתגלה כאשר בוחנים את העדפותיהם של תושבי אנגליה בנוגע לתחום הדיור. לאחר בחינת הנושא נמצא שרוב התושבים של אנגליה מעדיפים לגור בשכירות ולא לרכוש דירה – הדבר מאפשר למשקיעים למצוא אנשים רבים שמעוניינים להשכיר דירות.

יתרונות גדולים נוספים של השקעה באנגליה הם שחוקי המיסוי מיטיבים עם המשקיעים (בניגוד למצב הקשה שמאפיין את הנדל"ן בארץ) ושהתשואות גבוהות.

תקופה של שינויים באנגליה

בנוסף ליתרונות שהוזכרו בנוגע לשקעה בנדל"ן באנגליה, חשוב להכיר את המגמות המתוכננות בה בעתיד – הממשלה של אנגליה משקיעה משאבים רבים במסגרת תכנית פיתוח הצפון. במסגרתה של התכנית, משקיעה אנגליה תקציבים עצומים במטרה לפתח את האוניברסיטאות, בתי החולים, בתי הספר, המלונות, מקומות התעסוקה, המסחר, התחבורה ותחומים אחרים. כתוצאה מההשקעה הרבה צפויים להיווצר הרבה מאוד מקומות עבודה והסטודנטים עתידים להגיע בהמוניהם כדי לרכוש השכלה באוניברסיטאות. כל השינויים הללו יובילו לביקוש עצום להשכרת דירות באנגליה.

מעוניינים להשקיע באנגליה? איך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה?

במידה שאתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן, כדאי שתחשבו היטב על האפשרות להשקיע באזור צפון אנגליה. חברה מקצועית שמתמחה בנדל"ן באנגליה תעסיק יועצים מקצועיים ובעלי ניסיון שיוכלו לסייע לכל משקיע למצוא את הנכס שמתאים לו מבחינת התקציב, התשואה הצפויה, האזור, מאפייני הנכס ורמת הסיכון.

כדי לבחור בחברה המתאימה חשוב לבדוק את החברות הקיימות ולפנות אל חברה מקצועית ובעלת ניסיון שמאפשרת תהליך רכישה נוח, מהיר ופשוט ומלווה את המשקיעים לאורך כל הדרך תך מתן מענה מלא לכל השאלות והלבטים.

כל המאפיינים והיתרונות של אנגליה הופכים אותה ליעד מבוקש עבור אנשים רבים בכל רחבי העולם ועצם העובדה שהיא נמצאת במרחק טיסה קצר מישראל הינו יתרון משמעותי נוסף לכדאיות ההשקעה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *