מה זה נכסים מניבים להשקעה?

במידה שעולם הנדל"ן מעניין אתכם, סביר להניח שיצא לכם לשמוע את צירוף המילים: "נכסים מניבים". אם אכן שמעתם את צירוף המילים אך לא לגמרי הבנתם מה פירוש הדבר, נשמח להסביר לכם מה הפירוש של נכס מניב.

נכס מניב יכול להיות נכס מסחרי או נכס פרטי, כאשר המטרה של רכישתו היא להשכיר אותו וליהנות מהכנסה שוטפת. השקעה בנכס מניב מתאימה לאנשים שמעוניינים למצוא אפיק השקעה שיספק להם הכנסה מדי חודש. כמובן שכמו השקעות רבות אחרות – גם במקרה של השקעה בנכס מניב יש לקחת סיכון מסוים. רמת הסיכון תלויה בין היתר בבחירה בין השקעה בנכס למגורים או בנכס מסחרי.

האם כדאי לאנשים להשקיע בנכס מניב?

התשובה לשאלה היא שהדבר תלוי באופי של המשקיע. אם מדובר על אדם שמעוניין להרוויח תשואות גבוהות ולהשקיע מאמצים כדי להגיע למצב בו הוא אכן מרוויח מהעסקה, ייתכן שהשקעה בנכס מניב תתאים לו מאוד.

כדי למצוא את הנכסים שיביאו לתשואות גבוהות יש לבדוק היטב את האפשרויות – את המיקום של הנכס, את גודלו, את קומתו, את הדיירים הפוטנציאליים וללמוד היטב את התחום. במקרה שמדובר על אדם שמעדיף לשמור על כספו בבנק ולהרוויח תשואות של אחוז וחצי לכל היותר ומנגד – לא להסתכן באיבוד כספים, ייתכן מאוד שכדאי לו להימנע מהשקעה בנכס מניב.

מהם נכסים מניבים להשקעה?

השקעה בנכסים מניבים באנגליה – כל כך הרבה סיבות טובות להשקיע בנכס מניב באנגליה!

תחום הנדל"ן בישראל הפך להיות מורכב ביותר, לכן, פונים משקיעים רבים אל מדינות שונות מעבר לים. אחת המדינות בהן כדאי להשקיע בימינו היא אנגליה. השקעות נדל"ן באנגליה הינה כדאית ביותר עבור אנשים שמעוניינים בנכס מניב באירופה.

מחירי הדירות באנגליה נמוכים יותר ממחירי הדירות בישראל ומאפשרים למשקיעים להרוויח תשואה גבוהה יותר מהתשואה שניתן להרוויח בארץ. מעבר לזאת, אנגליה הינה מדינה מתקדמת שמושכת אנשים רבים בשל שפע האטרקציות, הנופים הירוקים, הניקיון, הכדורגל, האנשים המנומסים ואיכות החיים הגבוהה (בל נשכח את המבטא הבריטי האהוב).

סיבות נוספות שהופכות את ההשקעה בנדל"ן באנגליה לכדאית הן שאין מגבלת שפה וקל מאוד לתקשר – אם כדי לקרוא את המסמכים הנחוצים לביצוע העסקאות, לנהל משא ומתן או לקיים תקשורת עם השוכרים.

אם לא די בסיבות שהוזכרו, אנגליה נמצאת במרחק סביר מישראל. טיסה מישראל ללונדון אורכת 5 שעות ו- 20 דקות וטיסה מלונדון לישראל אורכת 4 שעות ו- 45 דקות.

כמו כן, ניתן לראות שבריטניה לא מקשה על המשקיעים הזרים – וזאת בלשון המעטה. בריטניה מקבלת בברכה משקיעים ממדינות זרות ומעניקה להם תנאים מעולים לביצוע העסקאות. לדוגמה: במקרה שהמשקיע רוכש דירה ראשונה או דירת סטודנט באנגליה, ייתכן ויהיה זכאי לפטור ממס רכישה או מס רכישה שולי ביותר לעומת ישראל.

לעוד השקעות מניבות בבריטניה, קראו פה:

רכישת נכס באנגליה – כדאי להשקיע בנכס מניב באנגליה

הכנסה שוטפת מנדל"ן יכולה לשנות את כל החיים ולאפשר לאדם לשפר את רמת חייו בצורה ניכרת. השקעה בנכס מניב היא אחת הדרכים היעילות ביותר ליצירת הכנסה קבועה ללא מאמץ. כמובן, שלפני ביצוע הרכישה יש ללמוד על הנושא ולערוך בדיקות, אך לאחר מכן, ההכנסה מגיעה אל הבנק ללא השקעת אנרגיה.

השקעה בנכס מניב באנגליה הינה אופציה נפלאה עבור אנשים שמעוניינים להשקיע בנכס מניב. המחירים, התשואה, התנאים הטובים, קסמה של אנגליה, התרבות העשירה, ההיסטוריה, הנופים הקסומים וכל נפלאותיה הופכים את העסקה לכדאית ביותר.