המדריך להשקעות נדל"ן בחו"ל

המדריך להשקעות נדל"ן בחו"ל

שוקלים לרכוש נכס בחו"ל? לבצע עסקה שתגדיל את ההון שלכם ותזרים לכם הכנסה חודשית קבועה? חושבים על קניית דירה בבריטניה? מעונות סטודנטים באנגליה? קבלו את המדריך שיסייע לכם לנהל את ההשקעה שלכם ולבצע רכישה כדאית ומשתלמת. וזאת עליכם לדעת – עסקה עשויה להיות מוצלחת ומניבה במידה והיא מתבצעת כהלכה. אך במקרים בהם משקיעים פעלו בפזיזות, לא בררו כיאות או התפתו ונפלו בפח, הנזקים היו גדולים מאוד וכל החלומות על הכנסה פסיבית קבועה נגוזו יחד עם כספי ההשקעה שנחסכו ברוב עמל.

המדריך להשקעות נדל"ן בחו"ל

מדריך להשקעה חכמה בחו"ל

  1. הסכום שיש ברשותנו והמטרה – כדי להצליח לבצע עסקה כדאי חשוב לבחון את האפשרויות ואת הסכום אותו הנכם יכולים ומעוניינים להשקיע עבור מטרה זו. כמו כן חשוב לבחון את הסיכונים שכרוכים בהשקעה המדוברת.
  2. ערך הנכס ותנודות צפויות – לקראת רכישה של נכס בחו"ל חובה לבחון היטב את המפה המקומית. וזה כולל בחינת הערך הנוכחי של הנכס תוך ניתוח התנודות הקיימות במקום. האם ערך הנכס עתיד לעלות? האם יש סיכוי שאפשר יהיה למכור את הנכס בעוד שנים מספר במחיר גבוה משמעותית?
  3. הכנסה צפויה – כל נכס נרכש על מנת לייצר הכנסה. לרוב נכסים יובילו להכנסה הודות לדמי השכירות שבעל הנכס יקבל מהשוכרים. חשוב לבדוק היטב מהו ממוצע המחירים באזור המדובר והאם ניתן למצוא בקלות את השוכר לנכס. לא פעם מגלים משקיעים כי בשלב הרכישה הובטחה להם ההכנסה החודשית גבוהה, ואילו בפועל האכזבה הייתה גדולה.
  4. מיסוי – בכל מדינה יש חוקי מס אחרים. כדי לבחון את העסקה בצורה מדויקת חשוב לברר על המס ועל הטבות המס הקיימות בארץ בה אתם מעוניינים לרכוש נכס.
  5. מדינות מתפתחות – כדי להצליח להפיק את המקסימום מההשקעה שלכם כדאי לאתר מדינות מתפתחות, או באזורים בהם יש תכנית פיתוח. כאלו שהמחירים הנוכחיים של הנכסים במקום נמוכים למדי אך בשל ההתפתחות המסיבית המחירים צפויים לעלות מעלה בצורה משמעותית.
  6. ליווי מקצועי – כדי להיות בטוחים כי ההשקעה שהנכם שוקלים לבצע תוכיח את עצמה, כדי לנטרל סיכונים ולהבטיח כי הצעד הזה חכם ונכון לכם כרגע, חשוב להיות מלווים עם איש מקצוע מתחום הנדל"ן. יש כיום חברות שונות אשר מספקות שירותי ליווי בתהליך רכישת נכס. ניתן לבחור חברה ישראלית אשר יש לה התמחות מיוחדת בארץ בה אתם שוקלים לרכוש נכס, אם כי ניתן לפנות לחברה מקומית אשר מסייעת לאזרחים זרים בתהליכי הרכישה.

עוד מידע נוסף על השקעות בבריטניה:

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *