תהליך רכישת דירה באנגליה

תהליך הרכישה

חברים, היום נתאר את תחילת תהליך ההשקעה. אנסה לעשות סדר בשלבים הראשונים, ולהבהיר כמה זה פשוט וקל.

נסכם בקצרה:
– בחירת יחידה ושריון
– המרה והעברה של תשלום שריון יחידה
– בחירת עו"ד

בשלב הראשון נפגש לקפה

הכרות חשובה מאוד, יוצרת חיבור בין אנשים, ביטחון, והבנה של תהליך רכישת נכס באנגליה. נכיר אותך, ונחשוב יחד מה יותר מתאים לך. השקעות שונות מתאימות לאנשים שונים. נציג את הפרויקטים ואת כל הפרטים הרלוונטיים. את זמינות היחידות הקיימת ניתן לראות במערכת שלנו ON LINE או בטלפון פשוט לחו"ל (אנחנו נדאג לזה). ברגע שבוחרים יחידה ניתן לבקש לשריין אותה. התהליך פשוט ומתבצע בלחיצת כפתור. עם שריון היחידה יתבקש המשקיע לבצע 2 פעולות :

הראשונה היא העברת תשלום שריון יחידה ליזם בחו"ל. מדובר על חלק מסכום העסקה, שמשולם כמקדמה. בדרך כלל סכום זה נע בין 2500-5000 פאונד. את ההמרה והעברה ניתן לבצע בחשבון הבנק שלך, או על ידי חברות להמרה והעברת כספים בינלאומיות שיושבות בישראל. לכסף לוקח בדרך כלל כיומיים שלושה להופיע בחשבון של היזם בחו"ל, ובכך מתבצע שריון סופי של היחידה.

הפעולה השנייה היא מינוי עורך דין מטעמך

עורך הדין שלך, הוא זה שילווה אותך לכל אורך תהליך רכישת נכס באנגליה, יבדוק לעומק את הפרטים והפרויקט, וידאג לאינטרסים שלך. ישנן מספר אופציות לבחירת עו"ד. אפשר לבחור את העורך דין המומלץ על ידי החברה המשווקת בבריטניה. הוא בקיא בפרטי הפרויקט, ומייצג את מרבית הרוכשים הבינלאומיים והמקומיים. אופציה נוספת היא לבחור בפירמת עו"ד שאנחנו ממליצים עליה, שעוסקת בעריכת דין בבריטניה, אבל יושבת בישראל. כך עורך הדין זמין ונגיש ללקוח. האופציה השלישית היא בחירת כל עורך דין שתחפוץ, כל עוד יש לו רישיון עריכת דין בריטי, והוא בקיא בתחום הנדל"ן להשקעה (BUY TO LET). הבחירה בידיים של הלקוח. זאת בחירה חשובה, כיוון שעורך הדין הוא נציגך בעסקה ברמה המשפטית, וטובתך האישית היא הדבר היחיד לנגד עיניו. ברגע שתבחר עו"ד אנחנו נעביר את פרטיו לעורך הדין של היזם, והוא יצור קשר ישירות מול עורך הדין שלך.
עלות עו"ד לרכישת נכס בבריטניה צריכה לעלות סביב 700-1300 פאונד.
תהליך בדיקת החוזים, ועד לחתימה סופית על החוזה, עורך בדר"כ עד 28 ימים. לאחר חתימת ההסכם, יבוצע התשלום הראשון (בדר"כ כ25%-50% מעלות העסקה) והנכס שלך, תתחדש.

בקרוב נעלה פוסט נוסף המתאר את המשך התהליך.

נושאים נוספים לקריאה:

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *